Rezerwacja domków w Osadzie Cztery Pory Roku Czorsztyn.

 

  1. Rezerwacji domku dokonać można w formie elektronicznej, na adres czorsztyn@czterypory.info. Jest to rezerwacja wstępna, która obowiązuje do 2 dni od momentu jej zgłoszenia.
  2. Przedpłatę w wysokości 30% wartości  ( 50 % w przypadku rezerwacji Świąt, Sylwestra, długich weekendów) usługi należy wpłacić na konto bankowe Właściciela Osady do 2 dni od momentu zgłoszenia rezerwacji. Rezerwację uznaje się za potwierdzoną w momencie wpływu przedpłaty na konto bankowe Właściciela Osady – wówczas na konto mailowe osoby rezerwującej domek wysyłane jest potwierdzenie dokonanej rezerwacji.
  3. Brak wpłaty przedpłaty po upływie oznaczonego w punkcie 2 terminu, automatycznie anuluje rezerwację wstępną.
  4. W przypadku rezygnacji z pobytu objętego rezerwacją na minimum 30 dni (do godziny 12.00) przed planowanym przyjazdem, kwota przedpłaty zwracana jest w wysokości 100% jej wartości; w przypadku rezygnacji z rezerwacji w terminie poniżej 30 dni, kwota zadatku przepada . Zapis ten nie dotyczy wynajmu domków w okresie Bożego Narodzenia, Sylwestra i Wielkanocy – przedpłaty za pobyt w tych terminach nie podlegają zwrotowi.